Hotel Phønix Hjørring

Jernbanegade 6, 9800 Hjørring

Bestill båtreise og overnatting

Velkommen til Hotel Phønix Hjørring – et koselig, familiedrevet byhotell med over 130 års historie. Hotellet ligger sentralt i Hjørring og er et perfekt utgangspunkt for å utforske Nordjylland, med kort avstand til Hirtshals, Skagen og Aalborg.

Priseksempelet inkluderer båtreise tur/retur Danmark, én natt i dobbeltrom på Phønix Hotel i Hjørring.

Fra 2 190,- per person Color Club fra 2 090,-
Bestill

Om hotellet

Hotel Phønix Hjørring er et familiedrevet hotell med røtter tilbake til 1885, kjent for sin historiske sjarm og moderne fasiliteter. Beliggenheten i sentrum gir enkel tilgang til gågate, butikker og kjøpesenteret Metropol, og gjør hotellet til et populært valg for både korte og lengre opphold.

  • Frokost inkludert

  • Gratis wi-fi

  • Gratis parkering

  • Kjæledyr tillatt

  • Elbillader

Romtyper

Alle hotellets 68 rom er utstyrt med eget bad, TV, Chromecast og gratis trådløst internett.

  • Standard Dobbeltværelse 2.png

    Standard dobbeltrom

    Trivelige rom på 16 m2 i klassisk stil med 180 cm seng for inntil 2 voksne.

    • Seng (180 x 200 cm) med allergivennlige dyner og puter
    • Baderom med speil, dusj og hårføner
    • Smart TV med Chromecast
    • Vannkoker med kaffe og te
    • Skrivebord med stol
    • Gratis wi-fi
    • Gratis parkering
    • Mulighet for ekstraseng (mot et tillegg)
  • Familie værelse 1.png

    Familierom

    Hyggelig familierom for 2 voksne og 2 barn på 16 m2.

    • 1 x Seng (180 x 200 cm) med allergivennlige dyner og puter
    • 1 x Seng (140 x 200 cm) med allergivennlige dyner og puter
    • Baderom med speil, dusj og hårføner.
    • Smart TV med Chromecast
    • Vannkoker med kaffe og te
    • Gratis wi-fi

Nyttig informasjon

Ca. 20 minutter med bil fra terminalen.

Innsjekk fra klokken 14.00 (ankomst etter klokken 22.00 må avtales med hotellet). Utsjekk senest klokken 11.00 med mindre man har avtalt om annet tidspunkt.

Alle våre pakkereiser inkluderer båtreise tur/retur for personer og bil, og overnatting med frokost. Tillegg for enkeltrom.

Vi gjør oppmerksom på at overnattingsstedet kan ta betalt for tilleggsytelser. For oversikt over tilleggstjenester og informasjon, se hotellets egne nettsider eller kontakt oss på telefon 22944200.

Kontakt oss på telefon 22 94 42 00 dersom du har behov for et rom/leilighet tilpasset rullestolbruker.