Overnatting på Comwell Hotel Kolding
Priseksempelet inkluderer båtreise tur/retur for personer og bil, en natt i dobbeltrom på Comwell Hotel Kolding og frokost på hotellet. Tillegg for enkeltrom. Ekstra natt fra 420,- per person.
Sentralt hotell i naturskjønne omgivelser med 5-stjerners konferansefasiliteter.
Priseksempelet inkluderer båtreise tur/retur for personer og bil, en natt i dobbeltrom på Comwell Hotel Kolding og frokost på hotellet. Tillegg for enkeltrom. Ekstra natt fra 420,- per person.
Hotellet har 180 lyse og moderne rom, samt innendørs svømmebasseng, restaurant og bar i fellesområdene. I sommerukene tilbyr hotellet et eget lekerom med aktiviteter for barn. Hotellet ligger ved en skog og har Kolding Lekepark som nærmeste nabo. Like i nærheten finnes også Slotssøbadet og aktivitetshuset Nikolai for barn. LEGOLAND® og Givskud Løvepark er under en times kjøretur unna.
Det tar ca 2 timer og 40 minutter å kjøre fra Hirtshals til Comwell Hotel Kolding
Comwell Hotel har fått anerkjennelse for sitt økologiske utvalg av mat og drikke. Color Club-medlemmer får 15% rabatt i restaurant Taste of Comwell.
Kjæledyr er tillatt mot gebyr
Finn adressen til Comwell Hotel Kolding, se åpningstider og få nyttig informasjon om hotellet her.
Kontakt oss på telefon 22944200 dersom du har behov for et rom/leilighet tilpasset rullestolbruker.
Vi gjør oppmerksom på at overnattingsstedet kan ta betalt for tilleggsytelser. For oversikt over tilleggstjenester og informasjon, se hotellets egne nettsider eller kontakt oss på telefon 229 44 200.
Hjemmeside
www.comwellkolding.dk
E-post
hotel.kolding@comwell.dk
Telefon
+45 76 34 11 00
Adresse
Skovbrynet 1
6000 Kolding
37 mil – ca. 2 timer og 40 minutter med bil fra terminalen.
Innsjekk mellom klokken 14.00 og 18.00, sen ankomst (etter klokken 18.00) må meddeles hotellet. Utsjekk innen klokken 11.00.
Alle våre pakkereiser inkluderer båtreise tur/retur for personer og bil, samt overnatting med frokost. Tillegg for enkeltrom.